283Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : seslichat.com 06.08.2016 da neden kapandı

seslichat.com 06.08.2016 da neden kapandı

Merhaba Arkadaşar seslichat.com sitesini hepiniz biliyorsunuz sizlere bu üzücü haberi vermek zorunda kaldık malesef ki  sesli sohbet ve sesli chat sohbet sitelerine odalarına takılan arkadaşlar olarak 2012 son aylarında açılan yani yanklaşık 14 senedir  seslichat.com sitesi sizlere hizmet vermekteydi sohbeti, eğlencesi, oyunlari, izdivaçı, islami sohbeti, hertürlü aktiveteleri ile tanıdıgımız sesli chat platformuydu site kurucusu TuGRa dan sonra ZoRCoCuK' a geçen site her geçen gün user kaybına geçmeye devam etmiştir halen google arama motorunda ilk sayfada yerini korlamakta ki bu ilk sayfada duracağı anlamanı gelmiyor bugünden ihtibaren gerilemeye başlayacaktır sesli chat sesli sohbet kamerali, görüntülü, chat, sohbet kelimelerinde artık seslichat.com göremeyeceksiniz güzel başlayan her sohbetin sobu malesefki hüsranla biten bir noktadan ibarettir. 

SesliChat.com Ne Olucak ?

Artık seslichat.com ve uzantı isimleri  seslichat.net, seslichat.org vs. gibi uzantılarıda iş göremiyecek hale gelecektir com gölgesinde olan tüm uzantı domainleri. Seslichat sitesi bundan sonra satılık site isimleri arasında yer alabilir veya güvenilir ekibi çevresi çok büyük olan birileri ile iş birliği yapılabilir söz konusu  hem fikirse neden olmasın.

Seslichat.com Sonu Geldimi ?

Seslichat.com' un Tüm Severleri  her basşangıcın bir sonu bitişi vardır başlangıç olmadan bitiş  olmaz şimdi en çok kafalarda acaba koskocaman senelerini harcamıi sesli sohbet ve sesli chat odaları platformundaki bu sitenin sonu ne olucak sonu bu olucak arkadaşlar en çok ücret teklifini veren veya üst yazıda belirrtiğim üzere çevresi ekibi çok olan birileriyle yollarına devam edecekler. Herşeyin hayırlısı diyoruz sesli chat ve sesli sohbet adina.

www.ortamkur.com 

08 Ağu 2016 1506 Görüntüleme

3 YORUM YAPILDI

  1. Pérí

    15/09/2016 16:46  

    haydaaaaaa ne oldu ya 14 senelik siteye yazınızı okuyunca gerçekleri öğrendik bizde teşekkürler bilgi için.

  2. SoNer

    15/09/2016 16:45  

    selamun aleykum çok güzel siteydi yazık olmuş ama artık ortamkur.com var hiç bir sohbet sitesini aratmıyor çok seviyeli harika bir mekan yaratmıssınız inşallah daim kallır..